14.5.2011 sa bude konať valné zhromaždenie SKA.

Autor: Igor Mrva | 10.5.2011 o 22:05 | Karma článku: 1,90 | Prečítané:  775x

Vážené kolegyne, vážení kolegovia. Túto sobotu, to jest. 14.5.2011 sa bude v Bratislave konať valné zhromaždenie Slovenskej komory architektov. Je to možnosť raz za dva roky pootočiť kormidlom smerovania činnosti Komory. Samozrejme, ak pootočiť kormidlom chceme.

Nie je povinnosťou sa valného zhromaždenia zúčastniť. Pokiaľ ste s prácou Komory s jej filozofiou a s výsledkami jej činnosti spokojní, tak je všetko v poriadku a nemusíte mať ani pocit potreby sa zúčastniť. Ak vám však niečo na činnosti Komory prekáža, ak je niečo, čo by podľa Vás mala Komora robiť inak, alebo ak sa neviete stotožniť s filozofiou Komory prezentovanou jej niektorými funkcionármi, máte dobrý dôvod do Bratislavy prísť a pokúsiť sa to zmeniť.

 

Samozrejme aj keď patríte do tej druhej skupiny nemusí Vám cesta do Bratislavy vyhovovať. V takom prípade sa obráťte na kolegyňu alebo kolegu, člena SKA a dajte mu splnomocnenie na Vaše zastupovanie na valnom zhromaždení. Splnomocnenie môžete dať komukoľvek komu dôverujete a o ktorom si myslíte, že bude zastupovať aj Vaše záujmy.

 

Zdôrazňujem, že poveriť môžete kohokoľvek, aj keď na tlačive je uvedené meno kolegu Juraja Šujana. Samozrejme poveriť Vašim zastupovaním môžete aj jeho. To by ste ale mali robiť len v tom prípade, že nechcete žiadne zmeny v činnosti Komory a že Vám jej filozofia vyhovuje.

 

Dnešný príspevok je veľmi krátky. Všetko zásadné, čo som chcel k práci Slovenskej komory architektov povedať som napísal vo svojich blogoch. Na valnom zhromaždení uvidím, či to bol len výkrik do tmy, alebo či problémy v činnosti Komory ktoré vnímam ja, trápia aj iných členov. A to až natoľko, aby sa pokúsili to zmeniť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Podnikajú na hranici prežitia. V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili dvaja Bratislavčania svojho tvorivého ducha i značnú časť finančných úspor.

PLUS

Prečo je dobré nájsť si architekta

Len rozumný architekt vymyslí dom, v ktorom budete naozaj šťastní.

ŠPORT

Fotografka z Tour: Sagan má výraznú tvár, je fotogenický

Češka bola roky jedinou ženou, ktorá fotila Tour z motorky.


Už ste čítali?